Організація і проведення свят, івент-агенція "Рудий Кінь"

Наші можливості

Відмінною рисою агенції Рудий Кінь є сильна креативна команда, (сценаристи, режисери, артисти, художники, фотографи та багато інших), а так само наявність якісних атрибутів свята і великого досвіду в організації різнопланових заходів. Маючи достатню матеріальну базу і великі можливості, професійна команда агенції не боїться експериментувати і знає, що будь-яка ідея тема може реалізуватися в яскраве та незабутнє свято.

  • Розробка концепції, стилістики та сценарію
  • Підбір ведучих та шоу програми
  • Координація свята
  • Технічне забезпечення
  • Підбір місця
  • Оформлення, флористика, декор
  • Фото і відео
  • Транспортні послуги

Організація весіль

Ми, як ніхто інший, знаємо, що все повинно бути чудово. Адже кожна дрібниця – це частина цілісної картини. Її відсутність може так не до речі зіпсувати настрій молодятам. А адже цей день просто зобов'язаний запам'ятається тільки приємними хвилюваннями!
Організація весілля – дуже непростий і копіткий процес, що потребує значних витрат сил і часу. До будь-якого подібного торжества ми ставимося з великою відповідальністю і трепетом. Ми втілимо в життя будь-які Ваші ідеї. Наші майстри, послуги і методи роботи перевірені часом. Завдяки індивідуальному підходу, Ви гарантовано отримаєте ідеальний результат.

Докладніше

Корпоративні події

Ви хочете весело, оригінально і незвично відзначити свято всім колективом? Чудово! Вас чекає веселе свято! На корпоративі хочеться поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці, відпочити і зняти стрес! Як зробити це цікаво? Івент-агенція «Рудий кінь» допоможе Вам!
Що б привернути увагу до Вашої компанії і згуртувати колектив, ми придумуємо нові фішки і використовуємо нові ідеї! Наповнення обраної Вами програми обговорюється в індивідуальному порядку з урахуванням всіх ваших побажань і бюджету. Наша команда професіоналів: ведучі, музиканти, артисти зроблять все, що б саме ваше свято запам'яталося надовго!

Докладніше

Приватні заходи

Хочете незабутньо відсвяткувати день народження або ювілей, провести вражаючий парубочий вечір або дівич-вечір, або з успіхом відзначити будь-який інший захід? Івент-агенція «Рудий кінь» працює саме для Вас! Ми в найкращому вигляді організуємо Ваше свято з урахуванням всіх побажань, не випускаючи з уваги жодної деталі.
Будьте впевнені, що наша команда - це тільки професіонали, яким, як нікому, відомо, як перетворити будь-яку подію на справжню феєрію приголомшливих емоцій, неповторних вражень і чудових спогадів.

Докладніше

Дитячі свята

Будь-яке дитяче свято має бути таким, щоб спогади про нього були самими піднесеними. Ми професійно доставляємо свято у Ваш дім! Наші аніматори, клоуни і актори принесуть радість Вашій дитині. Додатково у розважальну програму можна додати сувеніри, солодощі, шоу мильних бульбашок або повітряні кулі. Різноманітні програми, оригінальні ідеї і сюжети, що з'явилися за мотивами популярних фільмів, мультфільмів та казок і теле-ігор, які будуть схвалені і дитиною і батьками.

Докладніше

Наші проекти

Наші проекти – це завжди неповторні заходи, над створенням, організацією та проведенням яких працює ціла команда талановитих фахівців. На нашому сайті представлені яскраві, барвисті моменти, які демонструють лише невелику частину наших робіт. Ми завжди підходимо індивідуально до кожного свята і не зупиняємося на досягнутому.
Івент-агенція «Рудий кінь» знає, як перетворити Ваше свято в блискуче подія, наповнене чудовими емоціями!

Докладніше

Наші контакти

18001, Україна,
м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 4
Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб. Нд. офіс вихідний

Залишити заявку

Зворотній зв'язок

Зворотній зв
Заповніть будь-ласка всі необхідні поля