Ідеї дитячого дня народження, або Як подарувати дитині незабутнє свято?

«На жаль, день народження тільки раз на рік»... Тим не менше цей день можна перетворити в справжню казку, наповнену чудовими емоціями і чудовим настроєм. Головне, ретельно і креативно підійти до організації свята, враховуючи побажання іменинника.

Основні аспекти організації дитячого дня народження

Перш ніж приступити до організації дитячого дня народження, обов'язково необхідно взяти до уваги ряд важливих факторів, головним з яких є вік іменинника. Очевидно, що свято для однорічної дитини буде кардинально відрізнятися від святкування, присвяченого десятиріччю.


При виборі основної тематики заходу не зайвим буде врахувати і стать винуватця свята. Так легше буде сформувати основну концепцію майбутньої події і підібрати відповідний декор і колористику.

Визначення тематики урочистості

Тематика урочистості – це той основоположний елемент, який стане головною сполучною всіх складових майбутнього заходу. Що ж ми можемо запропонувати маленькому імениннику і його гостям? В першу чергу, це має бути те, від чого без розуму сам малюк, адже це саме його день! Якщо ти хочеш подарувати своїй дитині сюрприз, заздалегідь дізнайся про його уподобання. Достатньо просто уважно поставитися до його захоплень, подумати які мультики, казки, іграшки йому подобаються.

Втілити в реальність дитячі мрії можна і власними силами, але набагато краще вдатися до допомоги професійних аніматорів, в арсеналі яких є і акторські вміння, і барвисті костюми, і навички роботи з малюками.

Існує безліч цікавих альтернативних сценаріїв свята, які можуть припасти до душі і імениннику і його гостям. Так для хлопців старше десяти років напевно вражаючим і захоплюючим способом відзначити день народження стане квест – сюжетна гра з цікавими завданнями. В будь-якому віці цікавим буде «бал-маскарад» або костюмована вечірка. А ось для юних модниць можна підготувати фотовечеринку з участю фотографа, костюмів і декорацій.

Вибір місця для проведення дитячого дня народження

Враховуючи всі вищезазначені аспекти, слід подумати над вибором місця проведення дитячого для народження. Варіацій в цьому плані предостатньо. Це може бути «домашня вечірка» (якщо дозволяє площа і кількість запрошених), виїзд на природу, кафе, дитячий клуб або розважальний центр – одним словом, будь-яке місце, де маленькі гості зможуть вдосталь повеселитися і насолодитися спілкуванням один з одним.

Підготовка страв для святкового столу

Який же день народження без чудового святкового торта зі свічками та інших смаколиків! Частування – це завжди одна з головних складових дитячого заходу, тому її слід детально продумати заздалегідь. Врахуйте, що для маленьких гостей не завжди підходить традиційний варіант застілля, адже їм дуже важко довго всидіти на одному місці. Прекрасною альтернативою може стати шведський стіл або кенді-бар. Тут з'явиться повне роздолля для втілення не тільки кулінарних, але і дизайнерських ідей.

Необхідно ретельно продумати сервіровку. Вона повинна повністю відповідати тематиці дитячого дня народження, бути яскравою та цікавою для малюків. До складу святкового меню слід включати страви, корисні для дітей, і разом з тим апетитні.

Варіанти оформлення дитячого дня народження

Дитячий день народження, як і будь-яке інше свято, вимагає яскравого оформлення, яке буде привертати захоплені погляди як і маленького іменинника, так, і його гостей. Традиційним варіантом може стати велика кількість різнокольорових повітряних куль. Причому вони можуть бути присутні всюди: і у вигляді різних композицій (гірлянд, квітів), і просто лежати на підлозі.

Прикрасять дитяче свято і оригінальні плакати різних розмірів і змісту, наприклад, фотоколажі або вітальні листи, на яких гості зможуть залишити свої побажання. Чудовим елементом декору стануть і вироби самого іменинника. Він з гордістю зможе показувати запрошеним плоди своєї праці.

Продумування розважальних номерів

Розважальна програма – одна з найважливіших етапів заходу, особливо дитячого. Адже увага маленьких гостей весь час повинна бути зайнята. Щоб нікому не довелося нудьгувати, слід вибрати максимально цікаві і захоплюючі розваги згідно вікової категорії учасників.

Це може бути шоу мильних бульбашок або справжні циркові вистави з участю клоуна, фокусника або акторів з театру тіней. Для старших дітей можна влаштувати запальну дискотеку зі світломузикою. Також справжню бурю емоцій викличе паперове шоу, яке дозволить вдосталь повеселитися з друзями.

Сценарій дитячого дня народження може включати і різноманітні конкурси з обов'язковими заохочувальними призами.

Незабутньою подією для всіх запрошених стане і пізнавальний майстер-клас (згідно віку), наприклад, приготування шоколаду та інших солодощів, виготовлення мила або свічок, створення сувенірних виробів або іграшок – все, що може зацікавити і потішити дітей. Тим більше, що результати своєї праці вони зможуть забрати з собою в якості невеликого презенту.

Дитячий день народження від івент-агенції «Рудий кінь»

Хочеш подарувати дитині незабутній день народження, тоді довір його організацію івент-агенції «Рудий кінь». У нашому арсеналі є все для того, щоб влаштувати приголомшливе свято! Ми продумаємо до дрібниць сценарій свята, підберемо найкраще місце для його проведення, оригінально оформимо майданчик, запросимо талановитих аніматорів, влаштуємо феєричну розважальну програму і підготуємо апетитні страви – зробимо все можливе, щоб маленький іменинник і його гості залишилися задоволені і отримали масу позитивних емоцій!