Як вибрати свою івент-агенцію?

Якщо ти читаєш цю статтю, значить, тебе напевно хвилює питання, як вибрати івент-агенцію, яке організує по-справжньому ексклюзивний та вражаючий захід, а головне, саме Твій. Відповісти однозначно не можна, адже в цьому випадку мова йде про безліч нюансів, кожен з яких по-своєму важливий, як і їх поєднання.

Втім, якщо говорити коротко, то найбільшою популярністю користуються event-агенції, які здатні забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням навіть найнесподіваніших побажань і дрібних деталей, а також компаній з великим досвідом успішної діяльності у відповідній сфері. При цьому слід пам'ятати, що для кожного саме його свято – це унікальна і неповторна подія, яку можна довірити тільки справжнім професіоналам. Так що для того, щоб їх знайти, підхід потрібен дуже ретельний і серйозний з обов'язковим акцентуванням уваги на певних аспектах.

Презентабельність

Кожне поважаюча себе івент-агенція дуже скрупульозно стежить за своїм іміджем, адже це – її «обличчя». Одним з основних показників її презентабельності є персональний сайт, оформлений і оснащений за останніми тенденціями. Це стосується як його дизайну, так і функціональності, а також наповненості. Найчастіше перший контакт замовника і підрядника відбувається саме за допомогою інтернет-ресурсів. Таким чином, сайт створює перше враження про компанію і від нього залежить, наскільки воно буде позитивним, а значить, буде перспектива подальшої співпраці.

Портфоліо

Неможливо собі уявити успішну event-агенцію без портфоліо. Тут компанія хвалиться найцікавішими проектами, незвичайними рішеннями і незрівнянними результатами своєї праці. Так що ти відразу можеш приблизно оцінити якість її роботи і зіставити її зі своїми переконаннями. Зрозуміло, що аналогічних заходів не буває, але все ж рівень організації і якийсь професійний почерк можна вловити.

Комунікабельність

Співробітники популярних івент-агенцій завжди відрізняються відмінною комунікабельністю. Однак переконатися в цьому завжди слід на особистому досвіді. Це легко зробити вже при першій зустрічі з менеджером, який імовірно буде відповідати за організацію та проведення запланованого заходу. Очевидно, що від людини, з якої «і слова не витягнеш» складно очікувати приголомшливих результатів в такій сфері.

Доступність

При виборі «своєї» event-агенції важливо враховувати, наскільки воно доступне як у плані місцерозташування, так і в плані контакту. Надійна компанія завжди має власний офіс, який при необхідності можна відвідати. Також event-менеджер, відповідальний за свято, повинен бути завжди з тобою на зв'язку і, якщо буде потрібно, негайно прибути на зустріч з тобою.

Досвідченість

Досвідченість – суттєва перевага хорошої агенції з організації свят. Адже це означає, що компанія провела безліч заходів і досі користується попитом серед клієнтів, а значить, її послуги затребувані. Крім того, високий рівень компетентності свідомо припускає більш ретельний підхід до підготовки свята з урахуванням самих найменших нюансів, які для новачків часто на перший погляд здаються неважливими. До того ж івент-агенція, за плечима якої роки успішної роботи, напевно має надійних партнерів і значний перелік налагоджених контактів, що безпосередньо відображається на якості та рівні організації і проведення свята. І ще, важливо, що найчастіше досвідчена компанія набагато краще підготовлена до різного роду непередбачених ситуацій, тому зможе з гідністю впоратися з ними.