Весільний декор: модні тенденції 2018 року

Саме в 2018 році відбудеться одне з найбільш знаменних подій у твоєму житті? Готуєшся узаконити стосунки зі своєю другою половинкою? Тоді попереду тебе чекає ціла купа турбот і клопотів, які завдяки івент-агенції «Рудий кінь» будуть тільки приємними.

Отже, саме час продумати концепцію заходу і зіставити свої ідеї та бажання з модними тенденціями цього року. Не останнє місце в цьому питанні слід відвести весільному декору, який повинен гармонійно доповнювати загальну картину заходу і повністю відповідати тематиці. Якими ж є останні модні тенденції в оформленні шлюбного торжества?

Визначаємося зі стилістикою весілля 2018

Для початку необхідно визначитися зі стилістикою вашого майбутнього весілля. Адже це саме та тоненька ниточка, яка буде пронизана через кожен елемент свята. В 2018 році на піку популярності ретро-стиль, який об'єднує найновіші віяння минулих років. При цьому припустимо гармонійне поєднання старовинних і сучасних елементів.

Не менш актуальною стане еко-весілля, головні акценти якої припадають на природність. Підготовка такого торжества вимагає максимального використання натуральних матеріалів, причому скрізь: від оформлення запрошень до оздоблення майданчика. Провести еко-весілля найкраще на природі.

Вибираємо місце для проведення заходу

Головним трендом в 2018 році виразно стають великі світлі майданчика, наприклад, скляна оранжерея, теплиця в ботанічному саду або ресторан з панорамними вікнами. Такі місця дозволяють сповна насолодитися чудовою красою навколишньої природи і разом з тим комфортно відзначити знаменну подію. 

Така тенденція продиктована славнозвісним весіллям, яке сталося в травні 2017 року. Під вінець пішла молодша сестра знаменитої герцогині Кембриджської – Піппа Міддлтон. Пишне торжество відбулося в дивовижній скляній оранжереї, яка була сконструйована спеціально для проведення даного заходу. Вона нагадувала казковий палац, який виблискував яскравими вогниками.

Підбираємо кольорову гамму

Рішення про вибір кольорової гами, яка буде превалювати на вашому весільному торжестві, слід приймати з урахуванням останніх модних тенденцій і, звичайно ж, власних уподобань. У 2018 році в тренді, як насичені яскраві кольори, так і ніжні приглушені відтінки. Особливу увагу слід звернути на м'ятний, бірюзовий і смарагдовий кольори. Це благородні тони з позитивним значенням, який додадуть особливої урочистості і величі весільному святкуванню, в той же час вони виглядають природно і свіжо, легко і невимушено. 

Якщо вашій парі до душі пастельні кольори, дизайнери рекомендують для оформлення весілля в 2018 році використовувати ніжні відтінки бежевого, рожевого, персикового. Вони наповнять прийдешнє торжество романтикою, розкішшю і аристократизмом. 

Вірним рішенням у виборі колірної гами може стати і жовтий. Він не просто уособлює оптимізм, радість і достаток, це колір – ведучий в 2018 році жовтої земляної Собаки (згідно зі східним гороскопом), тому неодмінно принесе щастя нареченим.

Приділяємо увагу деталям

Після того, як тобі з твоєю другою половинкою вдалося визначитися зі стилістикою, місцем проведення торжества і основною кольоровою гамою, слід приступити до наступного етапу – оздоблення майданчику. У цьому сезоні на піку популярності стане простота, яка тонко межує з креативним підходом. Як і раніше в тренді залишаються флористичні композиції. При цьому вони не обов'язково повинні складатися з квітів. Оригінально виглядатимуть будь-які природні матеріали, особливо стильні поєднання ароматних трав, які можна доповнити фруктами і ягодами. Вони не тільки прикрасять приміщення, а й наповнять його чудовими пахощами. Разом з тим потрібно врахувати, що в моді мінімалізм, тому від громіздких композицій краще відмовитися.

Ще одним модним трендом для оформлення весільного майданчику стають птахи, які особливо доречно доповнять тематику казкової події. Милі фігурки можна використовувати як при створенні тих же флористичних композицій, так і для прикраси святкового столу. Оригінальним і сміливим рішенням стане розміщення в урочистому залі невеликих клітин з живими пташками.

В оформленні святкового приміщення можна також використовувати hand-made, обов'язково в грамотній відповідності з загальною тематикою. Це завжди цікаво і неповторно.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вашій парі чітко уявити весілля своєї мрії, а івент-агенція «Рудий кінь» з легкістю втілить її в реальність!