Оформлення дня народження для дорослих

День народження – найулюбленіше свято не тільки дітей, але й дорослих, кожен з яких хоче провести його весело, цікаво і незабутньо. Однак для того щоб очікування виправдалися, необхідно дуже ретельно підходити до підготовки заходу, враховуючи всі, навіть найнезначніші нюанси. Одну з провідних ролей у процесі організації дня народження грає його оформлення.

Головні аспекти вибору декоративних елементів для торжества

Для того щоб ефектно прикрасити святкове приміщення, потрібно в обов'язковому порядку врахувати певні аспекти. Насамперед, це стать, вік та уподобання іменинника, адже це саме його свято. До того ж оформлення повинно повністю відповідати тематиці заходу. Якщо ти хочеш використовувати різні декоративні елементи, то подбай про їх гармонійне поєднання. Постарайся, щоб оформлення урочистого залу було максимально яскравим і ефектним, помітним для всіх присутніх. При цьому слід заздалегідь прослідкувати за безпекою кожного елемента, особливо, якщо серед запрошених будуть діти. Продумай і надійність кріплення декору, і зручність подальшого його демонтажу.

Прикрашаємо кімнату повітряними кульками

Оформлення приміщення повітряними кульками – це завжди безпрограшний варіант, який не вимагає великих фінансових вкладень, дизайнерських умінь і дарує справжнє відчуття свята і дорослим, і дітям. В цьому плані з'являється широке поле для втілення ідей: можна підібрати будь-які кольори, малюнки, створити цікаві композиції (арки, букети, фігурки). Можна наповнити кульки гелієм, тоді вони будуть парити в повітрі, а можна прикріпити їх до стільців гостей і іменинника.

Оформлення залу квітами

Якщо винуватицею торжества стане представниця прекрасної статі, то вона напевно буде в захваті від оформлення святкового залу квітами. Це можуть бути і живі рослини, і штучні, наприклад, паперові або тканинні. В якості прикраси можна використовувати як цілі флористичні композиції, так і окремі квіточки, які будуть виглядати дуже ніжно і зворушливо. Відмінним рішенням стане топіарі – невеликі деревця, створені з різних природних матеріалів, якими можна ефектно декорувати, наприклад, святковий стіл.

Святкові плакати і колажі

На будь-якому дні народження будуть доречними вітальні плакати і цікаві колажі з найяскравіших фотографій іменинника і його близьких. Особливо цінними будуть саморобні творіння. Наприклад, красиво оформлений плакат можна запропонувати гостям заповнити своїми побажаннями.

Інші декоративні елементи

У святковому приміщенні будуть відмінно виглядати паперові кулі (помпони), серпантин, гірлянди, свічки. Головне, включити фантазію і тоді будь-які декоративні елементи можна обіграти і представити у вигідному світлі, доповнюючи і підсилюючи загальну атмосферу свята.

Хочеш по-справжньому здивувати іменинника та його гостей блискучим і вражаючим оформленням заходу? Скористайся послугами івент-агенції «Рудий кінь», професіонали якої вдало втілюють в реальність будь-які задуми. Крім того, вони можуть повністю взяти на себе організацію дня народження «під ключ».