Організація заходів: самостійно і за допомогою івент-агенції?

У твоєму житті гряде знаменна подія? Тоді саме час подумати про її організацію. Однак перш виникає питання, як саме вона станеться: самостійно або за допомогою івент-агенції? Для того щоб внести повну ясність, доведеться врахувати безліч чинників, які безпосередньо впливають на успіх проведення торжества, ретельно зважити всі «за» і «проти».

Масштаби заходу

Якщо святкування торжества буде проходити у вузькому сімейному колі, то, в принципі, при його організації можна обійтися власними силами. Захід з невеликою кількістю гостей (приблизно до 20 осіб) можна провести просто попередньо замовивши потрібний заклад і завчасно продумавши меню.
Однак мова в цьому випадку йде не тільки про кількісний аспект, важливо врахувати і грандіозність святкування, а також бажання здивувати гостей. Тому організацію торжества навіть з невеликою кількістю запрошених слід довірити івент-агенції, якщо ти націлений на чудовий результат і хочеш нестандартного підходу.

Досвідченість

Безумовно, якщо мова йде про організацію приголомшливого заходу, то одну з ключових ролей тут буде грати досвідченість. Таку важливу місію в будь-якому випадку можна довірити тільки знавцям своєї справи. Очевидно, що івент-агенції надають професійні послуги. Але якщо ти приймаєш рішення обійтися власними силами, то зробити це можна лише за умови наявності певного досвіду в цьому питанні, тобто, якщо ти вже неодноразово займався організацією різних івентів і вони мали успіх. Це дозволить повною мірою врахувати всі нюанси. Тільки в такому випадку можна розраховувати на позитивний результат.

Вільний час

Якісна організація заходу вимагає істотних витрат часу. Вони виражаються в пошуках кожної складової івенту: від підбору майданчика до затвердження підрядників. Тому, якщо ти не володієш безліччю вільного часу, краще звернутися за допомогою до професійноЇ агенції.

Фінансове питання

Очевидно, що послуги івент-агенцій вимагають певних фінансових витрат. Однак якщо враховувати той факт, що їх діяльність спрямована на істотну економію твоїх сил, енергії і часу, то це того варте. Крім того, успішні агенції з організації свят часто тісно співпрацюють з різними підрядниками, а значить, можна розраховувати на знижку. До всього іншого замовлення заходу "під ключ" часто супроводжується вигідними акціями і бонусними пропозиціями.

Коли можна організувати захід самостійно?

У яких же випадках можна організувати захід самому? Як вже зазначалося, самому можна зайнятися підготовкою торжества з невеликою кількістю запрошених. Якщо при цьому не планується участь знаменитостей і грандіозних шоу-програм з використанням спецтехніки (звукового і світлового обладнання, екранів, проекторів), складної декорації, а також установки сцени і наметів. Одним словом, самостійно слід організовувати тільки сімейні свята зі стандартною концепцією без необхідності в креативному підході і розробці неабиякого сценарію.