Аніматори, хостес

Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує Вам професійні послуги хостеса і аніматорів для проведення будь-яких заходів. З їх участю свято перетвориться в грандіозну виставу, від якої кожен отримає задоволення та масу приємних емоцій. Будьте впевнені, що всі вони – справжні професіонали, що володіють необхідним досвідом, креативним мисленням і великою пристрастю до улюбленої справи.

Хостес – обличчя Вашого заходу

Хочете, щоб Ваше свято з перших хвилин пішло як по маслу? Тоді подбайте про те, щоб на ньому обов'язково був присутній хостес. Це спеціально навчений фахівець в особі молодої особи (або групи фахівців) з привабливою приємною зовнішністю, чарівністю, граничним почуттям такту і чемністю. До переліку обов'язків хостеса відносять зустріч і розміщення гостей і, звичайно ж, підтримання загальної атмосфери свята. Цей персонал повинен тонко вловлювати настрій і бажання присутніх і делікатно спрямовувати їх у потрібне русло. Також для нього завжди на першому місці гість, турбота про якого понад усе, тому така професія зобов'язує постійно бути гранично уважним і послужливим.

Послуги хостеса будуть доречними на будь-якому заході. Його присутність – це показник високого рівня організації торжества і максимальної прихильності до гостей, яка буде помітна кожному.

Аніматори – «оживляють казку»

Де доречні послуги аніматорів? На будь-якому заході, в якому будуть брати участь діти. Це може бути день народження, випускний вечір, Новий рік… Хто такий аніматор? Це талановитий актор, справжній професіонал, який тонко відчуває дитячу психологію і притягує до себе увагу всіх без винятку малюків завдяки тому, що здатний «оживляти» їх улюбленого казкового героя, будь то Фея або Пірат. Така особистість вміє бути різною, чітко вловлювати настрій і бажання маленьких гостей і підлаштовуватися під них.

Хороші аніматори завжди знають, як зацікавити дітлахів, і ніколи не дадуть їм нудьгувати. Ці фахівці мають у своєму арсеналі безліч конкурсів, ігор і всіляких розваг. Разом з тим вони вміло знаходять підхід до кожної дитини з урахуванням її статі і вікової категорії, тому захоплення і відмінний настрій на святі гарантовано кожному його учаснику!