Флористика і декор

Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує різноманітні варіанти декору для приміщень, де буде проводитися Ваше свято. Наші професіонали здатні змінити будь-який зал таким чином, щоб він став невід'ємною частиною Вашої події. Ми уважно вислухаємо всі Ваші побажання і втілимо в реальність Ваші ідеї. Декор буде підібраний з урахуванням основної тематики заходу, таким чином, щоб вийшло ідеальне поєднання зі стильовим напрямом, дизайнерськими рішеннями і кольоровою гамою. Кожну деталь ми продумаємо до дрібниць, щоб забезпечити гармонійний вплив всіх елементів обстановки і прикрас інтер'єру.

Як варіант, ми пропонуємо чудове декорування бенкетного залу або будь-якого іншого майданчику для проведення заходу (наприклад, виїзної церемонії) за допомогою флористики. Це дуже популярна сучасна тенденція, яка разом з тим дозволяє яскраво і нетривіально самовиразитися. Дивовижні флористичні композиції, створені креативними дизайнерами з урахуванням Ваших побажань і у відповідності загальним настроям свята, стануть ексклюзивною прикрасою для будь-якого заходу. Під замовлення можна виготовити оригінальні букети, панно, колажі і інші композиції з різноманітних природних матеріалів: квітів, листя, гілок, трав, а також різних плодів.

Процес створення декору для кожного свята – це цілий ритуал, який завжди неповторний. Ми з великим натхненням, задоволенням і завзяттям підходимо до кожного проекту, адже це ціле життя, наповнене радісними подіями, хвилюючими моментами і відмінним настроєм, в якому нам випала честь взяти участь. Ми завжди націлені не просто на позитивний, а на найкращий результат!