Фото та відеозйомка

Хочете, щоб Ваше свято залишилося в пам'яті на все життя? Мрієте в будь-який час поділитися моментами щастя і радості з близькими та друзями? Тоді Ваше свято не може пройти без якісної відео - та фотозйомки. А для того, щоб вона перевершила всі Ваші очікування – її можна довірити тільки професіоналам. Послуги саме таких фахівців Ви можете замовити в івент-агенції «Рудий кінь». Адже ми завжди прагнемо тільки до найкращого результату і хочемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. Ви на власному досвіді зможете переконатися, що ми вміємо приємно дивувати, тому що наша робота – це Свято!
 

Широкий діапазон послуг: від книги до аерозйомки

У Вас є можливість скористатися широким спектром послуг з фото - та відеозйомки на вигідних умовах. Ми ретельно продумаємо і розробимо сценарій проведення зйомки з урахуванням особливостей урочистості, кількості гостей, місця проведення і, звичайно ж, Ваших побажань. По закінченню заходу проводиться професійна обробка фотографій по кольору та/або монтаж фільму з наступним записом на диск.

Ми також пропонуємо ряд додаткових послуг, серед яких створення слайд-шоу, колажів, Love Story. Також в межах фотозйомки Ви можете замовити фотокнигу – модну і оригінальну сучасну альтернативу фотоальбому. Це справжня книга, яка складається виключно з Ваших фотознімків, майстерно підібраних і оброблених. Її хочеться перегортати день у день, занурюючись в солодкий світ теплих і світлих спогадів про весілля, випускний, день народження...

Що стосується ексклюзивних пропозицій, то на піку популярності – аерозйомка. Це особлива можливість створювати фотографії і відео різних подій з висоти пташиного польоту. Це можливо завдяки використанню безпілотних літальних апаратів. У свою чергу вони обладнані спеціальними професійними камерами. За керування пристроями відповідає оператор, який може контролювати швидкість і висоту польоту, звіряючись з даними зображень, що транслюються в режимі онлайн. Проводити аерозйомку можна в будь-який час доби, протягом всього заходу, так і під час окремих його епізодів. Результат перевершить всі Ваші очікування! Ви не тільки здивуєте гостей незвичайним способом фіксації незабутніх моментів, але і отримаєте ексклюзивні кадри, в тому числі і дивовижних пейзажів, які неможливо зняти традиційним методом.
 
За бажанням кожен клієнт має можливість замовити як повний пакет послуг, так і проводити зйомку в обмежений період часу (погодинно).

Справжні професіонали своєї справи – запорука успіху!

Досвідчені фотографи і відеооператори проведуть зйомку будь-якого свята з урахуванням його головних особливостей. Це дуже важливо, адже справжній фахівець повинен бути не тільки технічно підкованим, але й тонким психологом, і талановитим художником. Оскільки успіх такої роботи безпосередньо пов'язаний з індивідуальним підходом до кожного гостя, погодженням з місцем проведення заходу і необхідним володінням технікою експромту. Тільки такі аспекти допомагають створювати дивовижні відеосюжети про святкові події та яскраві фотознімки, на яких відображені дорогоцінні емоції страху, захвату, захоплення…