Послуги кейтерингу

Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує якісні послуги кейтерингу. Тепер, щоб відсвяткувати будь-яку подію, не потрібно спеціально відправлятися в ресторан або годинами стояти біля плити, відмінний сервіс та найкраще меню з доставкою до будь-якого місця проведення свята – ось те, що ми можемо забезпечити в повній мірі на найвищому рівні. Одним словом, кейтеринг – це виїзний банкет, організований спеціально навченим і підібраним персоналом з можливістю проведення на будь-якому майданчику. Він повністю звільняє Вас від турбот, пов'язаних з підготовкою і проведенням застілля.

Такий сервіс буде доречним на будь-якому заході (на виїзній весільній церемонії, дні народження, випускному, конференції, тренінгу), в будь-якому місці проведення (на природі, в офісі, в заміському будинку). Головне, що ми повністю беремо на себе організацію застілля, включаючи повне приготування всіх страв та напоїв з меню, ідеальну сервіровку і висококласне обслуговування. Звичайно ж, кожен нюанс ретельно узгоджується з замовником, щоб Ваше свято було сповнене лише приємними сюрпризами.

 

Яким буває кейтериг?

Серед основних різновидів кейтерингу можна виділити коктейлі, фуршети, пікніки (шашлик, барбекю), шведський стіл, кава-брейк та банкети. Головні відмінності полягають в асортименті страв і напоїв, а також особливості місця проведення. Необхідно просто підібрати вид, який найбільш гармонійно поєднується з типом урочистості. В цьому ми завжди готові допомогти. Наші фахівці порадять оптимальний варіант сервісу саме для Вашого заходу.

Окремо слід сказати про дитячий кейтеринг. Він позбавляє батьків від усіх турбот, пов'язаних із купівлею продуктів, готуванням і оформленням страв, які сподобаються самим вибагливим гурманам. Організацією займуться справжні професіонали своєї справи, які знають, що страви, приготовані для малюків, повинні бути корисними і смачними.

Кейтеринг – це запорука чудового застілля без зайвих турбот!