Майданчики для проведення заходів

Правильно підібране місце проведення свята – один з найважливіших критеріїв, які забезпечують його успіх. При цьому вирішальну роль відіграє те, який саме захід буде відбуватися. Також не можна не врахувати такі фактори, як кількість гостей, фінансові можливості і, звичайно ж, Ваші особисті побажання. Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує найкращі майданчики для святкування. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант саме для Вашого випадку, детально розкажуть всю інформацію про місце проведення торжества і наочно продемонструють всі його достоїнства.

 

Найпопулярніші пропозиції від івент-агенції «Рудий кінь»

Майданчик для різних подій "Манеж"

Відмінний майданчик для проведення будь-яких заходів, як на відкритому повітрі, так і в самому приміщенні. Кількість учасників може варіюватися в межах 20-40 осіб. Прекрасне місце для виїзної церемонії, а також проведення різних тренінгів і конференцій.

Майданчик закритого типу "Виграїв"

Безпрограшний варіант для масштабного комплексного святкування на тлі мальовничих околиць лісу та річки. Майданчик являє собою базу закритого типу з великою банкетною альтанкою (в якій може розміститися до 70 осіб), окремою альтанкою для фуршету, лаунж-зоною (особливим куточком, в якому кожен гість може відпочити від галасливого застілля і поспілкуватися в комфортній обстановці один з одним), а також спеціального місця для проведення виїзної церемонії. До всього іншого всі учасники заходу мають прекрасну можливість переночувати в будиночках з усіма зручностями.