Оренда

Хочете, щоб Ваше свято пройшло на найвищому рівні і при цьому не накладно? Тоді оренда різноманітних святкових атрибутів від івент-агенції «Рудий кінь» – варіант ідеальний у всіх відношеннях. У нас Ви можете взяти напрокат будь-які пристрої та аксесуари, які знадобляться для організації та проведення заходу, як погодинно, так і подобово.

Про переваги оренди можна говорити багато, але найголовніше з них – це економія фінансових коштів. Адже Вам не доведеться купувати (і витрачати на це свій дорогоцінний час) кожен елемент, необхідний для проведення свята, а потім просто викидати або перепродувати його. Тим більше вартість оренди набагато нижче, ніж покупка виробів.

Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує широкий асортимент святкових атрибутів в оренду. Серед них можна виділити:

  • декор (червона доріжка, банер Боллівуд);
  • освітлювальні пристрої (гірлянди);
  • предмети для сервірування та організації застілля (номерки на столи, серветки, скатертини);
  • меблі (стільці, лавки, тумби, столики);
  • атрибутика для фотосесії (вусики, метелики, коронки, помадка, лак для нігтів, написи, рамка полароїд)

 

Окремої уваги заслуговує оренда транспортних засобів. Для своєї події Ви можете взяти напрокат автомобіль VIP-класу (в тому числі і лімузин) або економ-класу. У будь-якому випадку машина буде повністю підготовлена до експлуатації і матиме презентабельний вигляд.

Для стилізованого дійства чудовим варіантом стане оренда карети або польської брички. Ці засоби пересування дозволять зануритися в неповторну атмосферу розкоші і відчути себе знатною особою.

Справжньою феєрією стане свято, організоване на шикарній яхті або теплоході. Подаруйте собі та своїм гостям незабутні урочисті моменти на річкових або морських хвилях, які з головою занурять кожного в хвилюючу романтичну атмосферу.