Спецефекти

Спецефекти стануть вражаючим доповненням будь-якого свята. Тільки уявіть собі, скільки захоплених поглядів і захоплюючих емоцій викличе море піни, мильні бульбашки різних розмірів і форм, фантастичні феєрверки… В івент-агенції «Рудий кінь» Вам з великим задоволенням допоможуть підібрати ті спецефекти, які будуть найбільш доречними на Вашому святі і напевно сподобаються всім присутнім. Ми повністю забезпечуємо всю технічну сторону організації вистав, так що Вам залишається тільки висловити свої побажання, а в іншому можна повністю покластися на нас!
 

Найпопулярніші види спецефектів, які пропонує івент-агенція «Рудий кінь»

Піна і мильні бульбашки

Піна – захоплююча розвага, як для дорослих, так і для дітей, яка здатна будь кому підняти настрій. Підійде для любителів активного проведення часу, адже перебуваючи по пояс у легкій повітряній піні, так і хочеться танцювати і веселитися. А саме головне – провести пінну вечірку на своєму святі тепер стало доступним для кожного.

Мильні бульбашки теж здатні стати яскравим атрибутом святкування, особливо, якщо мова йде про дитячі свята. Малюки завжди в захваті від блискучих прозорих кульок, тим більше, коли їх не злічити! Відмінно виглядають безліч блискучих мильних бульбашок і під час першого танцю молодят. Вони дарують особливе відчуття романтики, ніжності і радісного трепету.

Палаючі серця і феєрверки

Кожна наречена вважає свій весільний день самим романтичним, казковим і неповторним. Приділяючи багато енергії і сил на підготовку, хочеться, щоб це свято запам'яталося назавжди. Тому саме палаючі серця, які закохані зможуть запалити самі, стануть гарним, зворушливим і неперевершеним кульмінаційним моментом Вашого свята. А найголовніше, що такого роду спецефекти можуть стати окрасою не тільки весілля. Таким чином, можна здивувати ювіляра палаючими цифрами або ж написати вогняне зізнання в любові. Доповнити композицію можна палаючими фонтанами, що зробить Ваше свято дійсно яскравим і незабутнім!

Грандіозним видовищем на будь-якому заході стануть феєрверки – зачаровуюче дійство і для дорослих, і для дітей. Такий спецефект, як правило, стає блискучою фінальною крапкою свята і грає роль кінцевого етапу цілої ланки невимовних емоцій та неповторних вражень.

Низький дим

Ще один чудовий варіант для організації першого танцю молодят – одного з найбільш зворушливих моментів на весіллі. У цьому випадку низький дим зробить його ще більш казковим, чарівним і приголомшливо красивим, створивши ефект танцюючої пари в хмарах.