Технічне забезпечення

Якісне технічне забезпечення – один з найважливіших аспектів успішного проведення будь-якого свята. Це цілий комплекс заходів та обладнання, спрямованих на вдосконалення організації та проведення свята. При цьому слід врахувати, що для того щоб належним чином технічно забезпечити захід, важливо зіставляти його з особливостями місця проведення свята і, звичайно ж, орієнтуватись на бажаний результат.
 

Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує повне технічне забезпечення заходу будь-якого масштабу

Наша команда досвідчених фахівців допоможе реалізувати навіть найскладніші задачі та неймовірні ідеї за допомогою  обладнання. Крім того, ми здатні повністю забезпечити технічний райдер артистів за попередньою домовленістю.

Як вже зазначалося, під технічним забезпеченням мається на увазі цілий комплекс обладнання. У свою чергу воно складається з звукового, світлового та відео обладнання. Кожне з них є важливою складовою урочистості, проведеної на найвищому рівні.

Звукове забезпечення заходу

Ми пропонуємо  звукове обладнання від відомих виробників, широкий асортимент якого дозволяє задовольнити необхідний потенціал для заходу будь-якого розмаху. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідний набір звукового забезпечення з урахуванням всіх Ваших побажань і специфіки урочистості.

Крім того, івент-агенція «Рудий кінь» пропонує послуги професійного звукорежисера. Цей фахівець володіє не тільки великим талантом, але і необхідними технічними навичками для роботи зі звуковим обладнанням будь-якої складності. Основне завдання звукорежисера – це управління і обробка звукових сигналів на місці проведення свята або безпосередньо в студії. Тобто саме цей фахівець втілює в життя всі задуми звукового сценарію.

Світлове забезпечення заходу

Повне світлове забезпечення заходу Ви теж можете довірити нам. Ми організуємо якісне освітлення сцени, залу і будь-якого іншого приміщення, а також яскраві світлові спецефекти. Креативне оформлення майданчика за допомогою світла може стати блискучою фішкою будь-якого свята. В цьому аспекті з'явився цілий напрям, що отримав назву «лайтдизайн».

Ми маємо повний арсенал технічного обладнання і групу висококваліфікованих фахівців, які візьмуть на себе всі турботи, пов'язані зі світловим забезпеченням. Створити незабутню атмосферу свята допоможуть такі пристрої, як лазери, стробоскопи, прожектори і багато іншого. В умілих руках з ретельно продуманим сценарієм світлове оформлення стане справжньою казковою феєрією з бурею відмінного настрою і яскравих емоцій.

Відео забезпечення заходу

Відео забезпечення – невід'ємна частина грандіозного заходу, наповненого видовищністю і захоплюючим дійством. Ми пропонуємо повний комплекс необхідного технічного обладнання, серед якого екрани і плазми відмінної якості. Івент-агенція «Рудий кінь» також може забезпечити онлайн трансляцію на Вашому святі.