Ведучі на свята

Свято, яке запам'ятається тільки з найкращого боку – це, насамперед, важка праця, левова частка якої лягає на плечі ведучого. Якими якостями повинен володіти справжній професіонал? В першу чергу – це комунікабельність і ораторська майстерність. Кваліфікований ведучий повинен вміти говорити, причому робити це правильно, красиво, виразно. В цьому аспекті криється і вміння знаходити підхід до кожного учасника заходу. Разом з тим хороший ведучий повинен бути дотепним, веселим та енергійним. При цьому важливо завжди і у всьому знати міру і мати граничне почуття такту. Це повинна бути позитивна у всіх відношеннях людина з гарним почуттям гумору, яка водночас ніколи «не перегинає палицю».

Приділіть велике значення першому враженню від зустрічі з ведучим. Велика ймовірність того, що й у присутніх на Вашому святі воно буде аналогічним.
 

Як вибрати ідеального ведучого?

При підборі «ідеального» ведучого часто виникає дилема: кому ж віддати перевагу – чоловікові чи жінці? В принципі, при наявності відповідного досвіду і професійних якостей зі своєю роботою з успіхом можуть впоратися представники обох статей. Звичайно ж, Ви можете вибирати виходячи з власних переконань і уподобань. Вважається, що чоловіки-ведучі мають більш гостре почуття гумору і, як правило, виглядають більш солідно і презентабельно. У свою чергу представниць прекрасної статі в цьому плані відрізняють товариськість і харизматичність.
 
Івент-агенція «Рудий кінь» пропонує Вам послуги ведучих, професіоналізм та досвід яких не викликає жодних сумнівів. Будьте впевнені, що кожен з них зробить все для того, щоб Ваше свято вдалося на славу, враховуючи при цьому всі Ваші побажання. Ви можете самостійно вибрати ведучого, який припав Вам до душі і вже разом з ним розпланувати хід майбутнього свята. Від агенції "Рудий кінь" хочемо познайомити Вас з нашою ведучою.

Сабіна

Сабіна - талановита  співоча ведуча з прекрасним голосом. Відмінне почуття гумору, креативність та енергійність – далеко не повний перелік її професійних якостей. Вона зможе перетворити будь-яке свято в незабутню святкову феєрію, від якої кожен буде в захваті. А її вокальні здібності точно не залишать нікого байдужим. Її слухачем став сам "Адріано Челентано"! Також вона працювала на одному майданчику з Олександром Ревою.