Жива музика, вокалісти

Яке ж справжнє свято без запального музичного супроводу? Івент-агенція «Рудий кінь» знає про це як ніхто інший. Тому ми пропонуємо Вам на вибір найкращі виступи від талановитих виконавців у різних жанрах. Вам залишається тільки вибрати оптимальний варіант з урахуванням особливостей Вашого заходу.
 

VIP-група

Популярна VIP-група привнесе яскраві емоції в будь-яке свято. Ваші гості зможуть не тільки насолодитися якісним виконанням музики справжніми зірками, але і оцінять високий статус організації свята. 

Гурт

Як варіант, можна розглянути виступ на заході гурту, який відомий тільки у вузьких колах. Тим не менш, він складається з талановитих музикантів, які з усією душею ставляться до своєї справи, і зможуть виконати для Вас найрізноманітніші композиції під стать урочистості та з урахуванням контингенту.

Кавер-гурт

Виступу кавер-гурту принесе дивовижну і неповторну нотку у Ваше свято. Гурт виконає тільки живу музику відомих виконавців у власному  оригінальному аранжуванні.

Струнний квартет

Струнний квартет подарує Вашому заходу незабутні мелодії, відтворені з допомогою смичкових музичних інструментів. Їх виступ – подарунок для справжніх цінителів класичної музики.

Вокал

Талановита вокалістка порадує гостей своїм дивовижним голосом і сильною енергетикою, які притягують увагу. Її пісні – це цілий світ, подарований оточуючим, адже кожне виконання таїть в собі частинку її душі.

Саксофон

Хочете урізноманітнити свято і привнести в нього яскраві виразні мотиви, тоді гра на саксофоні це те, що потрібно. Обдарований саксофоніст яскраво і харизматично виконає музичні твори, наповнені лірикою і романтизмом або навпаки – драйвом і экспресією.

Скрипка

Що може бути романтичніше гри на скрипці, адже не дарма ж її називають «королевою оркестру». Цей музичний інструмент здатний зачепити найтонші струни душі. Такий виступ стане прекрасним доповненням святкування весілля та інших подій. Під музичний супровід скрипки будь-яка подія наповнюється особливим змістом. А виконання відомих сучасних хітів на класичному інструменті принесе багато позитивних емоцій Вашим гостям.

Хендпан

Хендпан (або ханг) належить до групи ударних інструментів. Він складається з двох півсфер, сполучених між собою. Це унікальний пристрій здатний відтворювати неймовірні «космічні» звуки, наповнені глибоким змістом. Хендпан буде доречним на заході, в якому будуть приймати участь люди тонкої душевної організації з великим кругозором.

Гітара

Виступ гітариста на святі, особливо на весіллі, не залишиться без уваги гостей. Тим більше, що це прекрасна можливість не тільки насолодитися його віртуозною грою, а й використовувати її як музичний супровід для певних етапів святкування. Ефект буде просто приголомшливим. Наприклад, перший танець молодят під гітару стане самим романтичним і зворушливим і до того ж незвичайним.