«Романтік»

Найприємніше – бачити як народжується нова історія, і те, що ми безпосередньо приклали зусиль для цього

«День кохання»

Це найромантичніший день в році

«Пальма-де-Майорка»

Кожного року, в різних куточках світу, ми створюємо свято для наших постійних замовників

«Міні ювілей»

Сюрпризи люблять всі, а ми любимо їх створювати

«Frozen »

Хто ж не знає цей добрий мультик «Frozen»?

«Baby Shower»

Ми слідкуємо за всіма новими тенденціями в event індустрії

«Квітковий сад»

Розробляючи ідею весілля Олега та Жанни, у нас не було сумнівів, що саме буде головною складовою свята.

«Alex&Alla»

Незважаючи на ніжну і легку флористику - атмосфера свята на весіллі Алли і Алекса була по справжньому живою, а настрій гостей - яскравим.

«Морський бриз в Іспанії»

Сонячна Іспанія прийняла нас з розпростертими обіймами. Ми вирішили зробити все просто і зі смаком. Легку фото зону зі значущими словами, квітковий намет з видом на море

«Кришталеве весілля»

Чому кришталь і скло запитаєте Ви? Ми думали, з чим можна порівняти наших молодих, і зрозуміли, що саме з цими складовими, так як їх любов ще така тендітна і прозора. Ми не помилилися.

«Свято у Венеції»

Ах, Венеція....чудова і прекрасна...місто кохання та мрій. Це місто, як ніколи до речі підкреслило нашу атмосферу свята.

«Смак моря в Хорватії»

Неймовірний День народження одної прекрасної людини ми провели в сонячній Хорватії. Свято було насичене активною розважальною програмою VIP ведучого, живим звуком по-європейськи...

«Солодкі моменти життя»

Вечірка, що ще може бути краще для підлітків. Ми запропонували новий формат святкування Дня народження – це вечірка-фотосесія.

«Золота вечірка»

Повітряна фотозона, мега круті кулі, неймовірно ароматний і смачний кенді бар - всі ці компоненти створили атмосферу вечірки, а запальний ведучий і професійний фотограф...

«Лавандове весілля»

Ах...як дурманить цей неймовірний запах лаванди. Обираючи тематику весілля, у молодих не було сумнівів, однозначно лаванда, однозначно ТАК.

«Політ на Місяць»

Ми втілили в життя мрію нашої іменинниці. З самого ранку її чекало багато сюрпризів. Квест спогадів за мотивами казки «Квітка - семицвітка»

«Весілля в традиціях»

Як же без традиційного українського весілля. Це був другий день святкування, і гості веселилися, як могли...

«Свято ніжності»

Квіти...багато квітів, ще більше ніжності і любові панувало на цьому святі. Маленькі янголята, пускаючи мильні бульбашки зустрічали нашу іменинницю – малу Варечку...

«Lovestory»

Любов... скільки сказано про це почуття, скільки сили в цьому слові. Що б підкреслити невинну любов наших молодят - не довелося довго думати, як це зробити.

«Діаманти королеви»

СКАНДАЛИ, ІНТРИГИ, РОЗСЛІДУВАННЯ!!! Цей загадковий квест з такою ж загадковою назвою розбурхав наших героїв. Негайно дітвора вирушила на пошуки викрадених діамантів

«Голлівудська вечірка»

У Новий рік мрії стають реальністю! Так сталося і з нашими гостями. У свій Новорічний вечір вони потрапили в Голлівуд, де їх чекала власна зірка на «Алеї Слави»

«Лісова казка»

В теплий літній день фахівцями нашого агентства було організоване весілля для чудової пари Андрія та Оксани.

«Пінні хмари»

Ми провели надзвичайно яскравий і повітряний День народження. Іноді, щоб створити чудову атмосферу свята, не потрібно вигадувати велосипед

«Морська подорож»

Що ж ще, як не тематичний декор може підкреслити морську подорож на кораблі «ТИХОН» названому в честь іменинника

«Заручини при місяці»

Романтична пропозиція руки і серця на даху - це оригінальний спосіб дійсно здивувати кохану людину, обдарувавши великою кількістю яскравих і позитивних вражень та емоцій.