Організація дитячих свят

У дитинстві малюки безперервно пізнають навколишній світ, вчаться вірити в диво, розрізняти добро і зло. Вони кожен рік з величезним нетерпінням чекають свята і сюрпризів! А дорослі хочуть наповнити життя своїх діток казкою, дивами та подарунками. Дуже важливо не обдурити очікування самих маленьких. Тому будь-яке дитяче свято має бути таким, щоб спогади про нього були світлими, радісними і захоплюючими. Ми професійно доставляємо свято прямо до Вас додому! Наші аніматори, клоуни і актори принесуть радість Вашій дитині і його маленьким гостям. Додатково у розважальну програму можна додати сувеніри, солодощі, шоу мильних бульбашок або повітряні кулі. Чи встоїть Ваша дитина перед такими розвагами? Різноманітні програми, оригінальні ідеї і сюжети, що з'явилися за мотивами популярних фільмів, мультфільмів, казок і теле-ігор, припадуть до душі і дитині, і батькам.

Дитячі аніматори будуть бажаними гостями на будь-якому дитячому святі. Професійні актори зможуть не тільки здивувати і порадувати маленьких гостей, але і грамотно провести урочистості з урахуванням вікової категорії діток та їхніх захоплень. Талановитий аніматор буквально «оживляє» казкового героя, таким чином, всі малюки можуть перенестися разом з ним в чарівний світ казки або захоплюючий сюжет пригодницької історії. Все залежить від того, якого саме аніматора Ви і Ваша дитина захочете бачити на дитячому святі.

Наприклад, головними героями дитячого свята можуть стати пірат, клоун або фея. Від «піратської вечірки» напевно будуть у захваті хлопчики, дівчаткам же більше сподобається проводити час в товаристві казкової феї. Аніматора-клоуна раді бачити на будь-якому дитячому святі, адже його присутність – це завжди море радості, веселощів і гарного настрою! А що ще потрібно дітям для повного щастя?

Врахуйте, що дитяче свято з участю аніматорів, може перетворитися на справжнє дійство, якщо грунтовно до нього підготуватися. Адже так важливо підготувати відповідні тематичні запрошення для маленьких гостей із зазначенням основного мотиву свята і дрес-коду. Будьте впевнені, що ми з великою відповідальністю підходимо до кожного етапу підготовки та проведення заходу, тому Ви завжди можете повністю і в усьому на нас покластися.

Чому організацію свята для дитини варто довірити нам?

По-перше, у нас працюють досвідчені та креативні професіонали своєї справи. Співробітники івент-агенції «Рудий кінь» завжди продумують організацію і хід заходу до дрібниць, враховуючи всі Ваші побажання. Ми завжди раді допомогти і порадити Вам оптимальне рішення для будь-якого питання. По-друге, ми індивідуально підходимо до кожного клієнта. Розробляємо оригінальні тематичні сценарії, враховуючи стать дитини, його захоплення і вік. А ще… ми працюємо, Ви – відпочиваєте!

Івент-агенція «Рудий кінь» неодноразово проводила дитячі свята на популярну тематику, наприклад, Форт Боярд, Країна чудес, Мілітарі, Віллі Вонка і шоколадні секрети, Сафарі навколо Світу, Фешн-вечірки, Пеппі довга панчоха, Принцеса в 10-ти королівствах, Голлівудська вечірка, Морське свято, Володар кілець  та ін.. Ми завжди відкриті для втілення в життя свіжих і нестандартних ідей, творчих задумів та найзаповітніших бажань!