Організація квестів

Не знаєте, як весело провести вихідні? Втомилися від галасливих застіль? Любите рух? Тоді квест – саме те, що зможе урізноманітнити Ваше дозвілля. Це гра, яка проводиться за унікальним сценарієм. З допомогою різноманітних завдань, обмежені часовими рамками гравці повинні розшифрувати місце наступного завдання або зібрати артефакти. В залежності від плану проведення гри учасники діляться на команди або проходять завдання індивідуально. Під час проходження квесту всі гравці виконують пошук на місцевості, вирішують логічні завдання, будують маршрут проходження, шукають оригінальні підказки та рішення.

Таким чином, можна не тільки весело і цікаво провести час, але і отримати ряд інших переваг:

  • розвинути увагу та логічне мислення;
  • поліпшити пам'ять і координацію;
  • здобути нові знання.


Серед найбільш популярних різновидів квесту можна виділити наступні:

  • Экскейп-рум – класичний варіант гри, основна мета якої – вибратися із закритого простору.
  • Перформанс полягає у вирішенні безлічі певних завдань, в результаті чого учасники гри можуть знайти вихід. При цьому кожному з них відведена власна головна роль, в той час як другорядні належать спеціально найнятим акторам.
  • Морфеус – незвичайний квест, обов'язковою умовою якого є проходження гри з закритими очима.
  • Спортивний квест – гра, основний акцент у якій робиться на фізичні навантаження.


Наповнення квесту залежить від індивідуальних побажань клієнта. При розробці плану гри враховується мета заходу (відпочинок, згуртування колективу, просування товарів або послуг), бажане співвідношення завдань. Створення унікального плану гри дозволяє учасникам пізнати себе та оточуючих в умовах необхідності ухвалення швидких і адекватних рішень.

Фахівці івент-агенції «Рудий кінь» підберуть для Вас оптимальний план квесту, способи переміщення, типи завдань та проходження на будь-якій території. Ми організуємо Ваше дозвілля на найвищому рівні! Впевнені, що всі учасники квесту отримають цілу бурю непередаваних емоцій і масу приємних вражень!